top of page
usa travel.png

Amerika Seni Bekliyor!

Formu Eksiksiz Doldur, Amerika'da Harika Bir Hafta Geçirme Fırsatını Yakala!

Seyahate Neler Dahil?

Ulaşım

Talihlimizin tüm ulaşım masrafları, Amerika Hakkında tarafından karşılanacaktır. Bu masraflara bulunduğunuz ülkedeki iç transfer giderleri dahil değildir. 

konaklama

Tüm konaklama masrafları Amerika Hakkında tarafından karşılanacaktır. Bu masraflara talihlinin ekstra istekleri ya da upgrade talepleri dahil edilmeyecektir. 

vize işlemleri

Pasaport ve vize işlemleri tamamen talihlimiz tarafından yürütülecek ve takip edilecektir. Hazırda geçerli süreye sahip vizesi bulunan talihlilerimizin yapması gereken bir işlem bulunmamaktadır. 

Başvuru Formu

Başvuru formunda sizden istenen tüm bilgileri eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurmanız şart ve önemlidir. 

ÖNEMLİ NOT:

Formu Yüklemeden Önce Aşağıda Yer Alan ''Çekilişe Katılım Şartları ve Koşulları'' Bölümünü İnceleyin.

Bilgileriniz başarıyla kaydedilmiştir.

Çekilişe katılmaya hak kazanmak için ''formu doldurmadan önce'' siteye üye olmayı unutmayın!

Çekilişe Katılım Şartları ve Koşulları

Katılım: Çekilişe katılmak için, 18 yaşından büyük olmanız gerekmektedir. Türkiye'de ikamet etme şartı bulunmamaktadır.

Geçerlilik Tarihi: Çekiliş, belirtilen tarih aralığında geçerlidir (çekiliş tarihleri ile ilgili detaylı bilgi formda belirtilen e-posta adresinize gönderilecek). Katılım süresi sona erdiğinde, yeni başvurular kabul edilmeyecektir.

Katılım Yolu: Çekilişe katılmak için www.amerikahakkinda.com adresini ziyaret edin. Anasayfada yer alan katılım formunu doldurun ve gerekli bilgileri eksiksiz olarak sağlayın. Formu doldurmadan önce sitenin sağ üst kısmında yer alan ''Giriş'' sekmesine tıklayarak siteye üye omanız gerekir.

Çekiliş Sonucu: Kazanan, çekiliş sonucunda belirlenecektir. Talihli, e-posta veya telefon yoluyla tarafınıza bildirilecektir. Kazananın kimliğini doğrulamak için gerekli bilgileri sağlaması istenecektir.

Seyahat Düzenlemeleri: Seyahat masrafları Amerika Hakkında tarafından karşılanacaktır. Seyahat tarihleri ve detayları, çekiliş sonucunda belirlenecek ve talihliyle iletişime geçilerek düzenlenecektir.

Vize ve Pasaport: Kazanan, Amerika Birleşik Devletleri'ne seyahat etmek için geçerli bir pasaporta sahip olmalıdır. Vize gerekliliklerini yerine getirmek de katılımcının sorumluluğundadır.

Sorumluluk Reddi: Çekilişe katılanlar, herhangi bir seyahatle veya çekilişle ilgili olarak herhangi bir sorun veya kazadan kaynaklanan her türlü zararı kabul etmektedir.

Sigorta: Seyahat süreci boyunca oluşabilecek beklenmedik olaylar için kazanan talihlinin, seyahat sigortası yaptırması zorunludur. Seyahat sigortası, sağlık, kaza, bagaj kaybı, seyahat iptali gibi durumları kapsamalıdır. Bu sigortanın maliyeti ve düzenlemeleri kazananın sorumluluğundadır.

Kazananın Hak Devri: Çekiliş sonucunda belirlenen talihli, kazandığı Amerika seyahati hakkını kendi dışında herhangi bir kişiye devredemez. Kazananın seyahat hakkı kişisel ve devredilemezdir.

Kişisel Bilgiler: Çekilişe katılanların sağladığı kişisel bilgiler, sadece çekilişle ilgili iletişim ve seyahat düzenlemeleri için kullanılacaktır. Bilgiler, gizlilik politikamıza uygun olarak saklanacak ve üçüncü taraflarla paylaşılmayacaktır. Detaylı bilgi için Gizlilik Politikamız sayfasını inleyebilirsiniz. 

bottom of page